חדשות האתר

 
פחות מ-24 שעות והאתר חוזר למצב תקין. 
    
    * * * * *
  
 

בין לקוחותיי

Bookmark and Share

מערכות  
>>>  
BasicPlus - אתר קטלוג

מערכת BasicPlus - הינה מערכת המותאמת לעסקים אשר מחפשים אתר קטלוג קל וידידותי.
 
המערכת כוללת:
  1. טיקר חדשות - איזור ספציפי אשר מאפשר עדכונים קצרים של חדשות, ארועים, מבצעים, וכל חומר פרסומי. הטיקר יכול לנוע ימינה ושמאלה או למעלה למטה (לפי עיצוב האתר), ניתן לשתול אותו בכל חלקי האתר או בדף הבית (תלוי בעיצוב האתר).
  2. דף הבית - הדף הראשון  של האתר אשר מכיל טקסט חופשי בשיטת WYSIWYG, אפשרות  להצפות של מאמרים, כתבות, מוצרים נבחרים מהקטלוג, תמונות מהגלריה (תלויי בסוג האפיון והעיצוב). 
  3. דף אודות - אודות החברה או פרופיל החברה או מי אני (לבחירת הלקוח) - טקסט חופשי בשיטת WYSIWYG.
  4. יצירת קשר - איזור טקסט חופשי בשיטת WYSIWYG וטופס התקשרות אשר נשלח ישירות לדואר האלקטרוני של העסק לפי בחירת הלקוח.
  5. שרותים - דף בשיטת WYSIWYG טקסט חופשי המתאר את שרותי העסק.
  6. קטלוג מוצרים - הקטלוג מורכב לרוב מתפריט צדדי באתר אשר זמין בכל דפי האתר. לחיצה על אחת מהקטגוריות, תוביל את הגולש אל דף המוצרים של אותה הקטגוריה, לחיצה על אחד המוצרים, תוביל את הגולש לדף מפורט של המוצר.
  7. גלריה - (מודול בחירה) - מורכב מגלריה אשר מציגה תמונות מוקטנות, לחיצה על התמונה, התמונה מוצגת בהגדלה. (ניתן לבחור את סוג הגלריה).
  8. לוח ארועים / הופעות - (מודול בחירה) - דף אשר מציג ארועים או הופעות לפי תאריכים, לחיצה על כותרת הארוע או המופע תוביל את הגולש לדף מפורט של הארוע או ההופעה .
  9. מאמרים / כתבות  - (מודול בחירה) - דף אשר מציג את כל המאמרים בצורת כותרת + תקציר, לחיצה על כותרת המאמר או התקציר תוביל את הגולש לתוך המאמר המלא.
  10. קישורים - (מודול בחירה) - דף בשיטת WYSIWYG אשר ניתן להכניס לינקים עבור קישורים. 
 
 
כל מודול נמצא בשליטה מלאה של מנהל האתר (הלקוח) ע"י תוכנת המשרד האחורי.
 
המשרד האחורי של האתר נבנה בצורה פשוטה וידידותית בכדיי להקל על מנהל האתר ובכדי לאפשר לו בצורה פשוטה מאוד להזין חומרים או לעדכן.
 
רוצים לנסות את המערכת ?
אתם מוזמנים ליצור קשר  ואשמח להציג בפניכם את המערכת  וכמובן לתת לכם להתנסות בעבודה מול מערכת הניהול (המשרד האחורי) של המערכת..
 
ניתן לפנות:
 
סלולרי: 050-2778007